Profile number 107580

Bedrijf in Voedingsector met 5-10 werknemers I B2B

29/02/2024 Date added

Located in

Multiple regions possible

General information

Sector

Agriculture

Type of company

Multiple options

Legal entity

Private limited company

Type of transaction

Shares

Life phase enterprise

Full-grown

Employees in FTE

5 - 10

Type of buyer

MBI candidate


Financial information

Turnover last financial year

€ 1.000.000 - € 5.000.000

Asking price

€ 1.000.000 - € 2.500.000

Earnings before taxes

€ 100.000 - € 500.000


Company history/background

Het gezochte bedrijf is bij voorkeur een B2B bedrijf actief in een "Niche" met grote toegevoegde waarde en een stabiel (recurrent) klantenbestand gelegen in de regio Mechelen, Waasland, onder Brussel, Antwerpen of Gent. Idealiter een volwassen bedrijf met groeipotentieel en opportuniteiten (zoals procesverbetering, digitalisering, ...), gespecialiseerd in uiteenlopende activiteiten, waaronder droge voeding, vlees & vis, delicatessen, ontbijtgranen, alsook de productie van maaltijden en diepvriesproducten.  Qua grootte mikken we op een gemiddelde EBITDA tussen €250k en €600k of een geschatte transactiewaarde tussen €1,5M en €2M met 5 tot 10 FTE's of meer.   Bij voorkeur een bedrijf met een leuke dynamische sfeer en goede infrastructuur, waar een positieve samenwerking met het huidige management/managers mogelijk is (eventueel met aandelen).


Company activities

Een toegewijde MBI-kandidaat en echtgenoot en vader van drie kinderen, geboren te Mariekerke.  Na zijn studies bedrijfsbeheer trad hij toe tot het familiebedrijf, waar onder zijn leiding de transformatie gebeurde van een lokale speler tot een internationaal erkend voedingsmerk, met een omzetgroei van meer dan 100% over een periode van 21 jaar.    Als 44jarige ondernemer waardeert hij het delicate evenwicht tussen professionele uitdagingen en persoonlijk leven. Desondanks stroomt het ondernemersbloed door zijn aderen en zit hij vol goesting en energie om nieuwe ondernemers-uitdagingen aan te gaan, waar hij zijn uitgebreide ervaring in de voedingsindustrie ten volle kan benutten. In 2021 nam hij de strategische beslissing om het familliebedrijf over te dragen aan een grote internationale Groep. Hij bleef aan boord tot december 2022 om de overgang te begeleiden, en is nu dus helemaal klaar voor een volgende stap.


Unique selling points

Momenteel zoekt hij dus naar het juiste bedrijf om zijn ervaring ten volle te kunnen inzetten om ook dit bedrijf verder te doen groeien. Zijn operationele know-how en kennis in de voedingsindustrie in combinatie met zijn management-ervaring om een eerder klein bedrijf de doen groeien naar een gernomeerd bedrijf met 40 werknemers, zullen ook in uw bedrijf zeker van pas komen.  


Bedrijf in Voedingsector met 5-10 werknemers I B2B
Region
Multiple regions possible
Sector
Agriculture
Type
To buy
Turnover
1.000.000 - 5.000.000
Overname
1.000.000 - 2.500.000