Profiel nr. 108966
12/02/2025 Geplaatst
Gevestigd in
Nederland
Ook interessant voor
Heel België
Branche
Industrie
Soort bedrijf
Kunststof- en rubberverwerkende industrie
Rechtsvorm
Buitenlandse rechtsvorm
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
5 - 10
Type koper
Omzet indicatie
€ 500.000 - € 1.000.000
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
€ 0 - € 100.000
De onderneming is in 1997 opgericht en in 2006 overgenomen via een management buy in door de huidige eigenaar. Gedurende deze 19 jaar is het bedrijf een stabiele factor geworden voor een behoorlijke schare trouwe - en diverse klanten in verschillende sectoren.
De eigenaar wil een andere weg inslaan en meer de focus leggen op een ander bedrijf en nieuwe activiteiten die hij wil ontplooien.
Het bedrijf verwerkt kunststof in tal van branches. Denk hierbij aan de voedingsindustrie, de chemische industrie, de bouw, de recreatiesector, vloeistofdichte voorzieningen, zwembaden.
Daarnaast wordt er ook maatwerk geboden.
De activiteiten vinden plaats in de eigen werkplaats of op locatie bij de klant.
De onderneming is gunstig gevestigd om ook de Belgische markt te bedienen.
Het bedrijf kenmerkt zich uitermate door het denken in oplossingen en het leveren van vakwerk aan een zeer diverse klantenkring.
De onderneming leent zich prima voor een kandidaat die al actief is in de sector en uitbreiding van de activiteiten zoekt.
Daarnaast is het ook een prima kans voor zelfstandigen die een onderneming willen overnemen om zelf het management te gaan voeren.